Головна Духовне Ожидівська молодь – за безпечний рух

Ожидівська молодь – за безпечний рух

Уже традиційно районний відділ освіти спільно з управлінням ДАІ ГУМВСУ у Буському районі та службою у справах дітей Буської РДА проводить змагання "Молоде покоління – за безпечний рух" серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Їхня мета – навчити учнів навичкам безпечної поведінки на вулицях та залучити їх до участі в роботі щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Участь у конкурсах привітання, новин та музичного домашнього завдання "Перехрестя семи доріг" взяли  9 команд з освітніх  закладів району І-ІІІ ст.

Школярі завзято боролися за першість, дивували винахідливістю, гумором та ар­тистизмом. Кавеенщики жартували над по­рушниками правил дорожнього руху, розігру­вали кумедні сценки з життя пішоходів і водіїв, по-новому інтерпрету­вали дорожні знаки.

Цікаві виступи учасників не залишили байдужими  глядачів, подарували чимало по­зи­тивних емоцій і сміху. Кожна команда була по-своєму оригінальна, та найкраще висту­пило Ожидівське "Перехрестя" (на знімку). Воно й посіло перше місце, другими були гімназисти з Буської гімназії ім.Є.Пе­тру­ше­вича та учні Андріївської ЗОШ, третіми – з Буської першої, Новомилятинської та Побужанської шкіл. А юні інспектори руху з Ожидова вдало виступили і на обласних  змагах,– серед 15 команд-учасниць зайняли шосте місце.         

Лариса  ГАРАСИМІВ