Головна Духовне Допоможи, й тобі воздасться

Допоможи, й тобі воздасться

У нашому районі існує добра різдвяна традиція дарувати радість обездоленим, життєво травмованим діткам. Адже це так важливо відчути бажання влаштувати справжнє свято тим, хто на нього вже не чекає.

Нещодавно до редакції "Волі народу" зателефонувало декілька небайдужих людей, котрі всім серцем хочуть здійснити мрії таких дітей. Дуже відрадно, що і наші надбужанці, приватні підприємці, районна влада не стоять осторонь. Варто висловити щиру подяку за розуміння та добре серце обласному депутату Богдану Козаку, який вручив подарунки дітям-сиротам зі Сторонибаб, Олеська, Ріпнова, Красного, Задвір’я, Гумниськ, Утішкова та в Олеський ліцей; підприємцю Антону Рудишину – за збір коштів таким дітям. За сприяння райдержадміністрації 17 грудня 12 дітей з кризових сімей, вихованців дитячого будинку "Добре серце", побували на виставі у Львівському театрі "Воскресіння", а 20 дітям з багатодітних сімей подарували незабутню поїздку в аквапарк (Львів).

Не менш благодійним було і 18 грудня – 40 дітей з багатодітних сімей побували у львівському цирку. Долучився до акції і Маріїнський духовний центр Зарваницької Матері Божої – організували чудові подарунки 10 дітям-сиротам.

Різдвяна акція – чудова нагода спробувати себе у ролі доброго чарівника та подарувати дітям новорічну казку.

Інна ПАЛАМАР