Головна Духовне У Буську біля меморіалу Героям Небесної сотні відзначили День Гідності і Свободи

У Буську біля меморіалу Героям Небесної сотні відзначили День Гідності і Свободи

Близько півтисячі мешканців Буська, керівники органів влади району, молодь зібралися у післяобідню пору, 21 листопада, аби вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, відзначити День Гідності і Свободи, – повідомила прес-служба Буської РДА.

Віче відбулося на площі 900-річчя Буська, де на День Незалежності встановили стенд з фотографіями загиблих героїв, створили композицію з автомобільних шин, будівельних касок, інших пам’ятних речей революції Гідності.

Присутні хвилиною мовчання та спільною молитвою вшанували пам'ять полеглих героїв Майдану та тих, хто загинув, захищаючи Україну на сході держави від російської агресії. Від громади Бущини до меморіалу лягли квіти пам’яті, які поклали голова РДА Богдан Гринишин, керуючий справами районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець. Панахиду за полеглими провів настоятель церкви Св.Юрія м. Буська Андрій Баглай.

«Ми разом довели усьому світові те, що українці – це великий народ, глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!, – звучали слова очільника району Богдана Гринишина.

«Як би не було важко, яким би не був підступним ворог, але ми переможемо. Бо за нами правда, бо ми захищаємо свою землю, свою самостійність, Україну»,- сказав він.

Окрім Богдана Гринишина перед учасниками віча виступили: керуючий справами Богдан Глова та міський голова Ростислав Сліпець.

Приємним дарунком стало виконання Гімну Євромайдану надбужанською співачкою Ганною Грушицькою, який вона написала та виконала перед багатотисячною аудиторією ще у часи найбільшого зимового протистояння у Києві.

На завершення заходу в небо випустили десятки голубів – символів миру, який так потрібен Україні.