Головна Духовне У Буській церкві св.Миколая відбулись триденні реколекції

У Буській церкві св.Миколая відбулись триденні реколекції

1433

Так уже повелося, що напередодні великих релігійних свят ми найбільшу увагу зосереджуємо на гостину і святковий стіл. А ось приготуватись духовно, очистити своє серце від гріхів і гідно прийняти Ісуса та його благодаті часто забуваємо. Тому на прохання настоятеля церкви св.Миколая о.Михайла Смачила та з ініціативи активних мирян, у парафії відбулись триденні реколекції, які проводили сестра Наталія Мельник, голова Ради вищих настоятельок, та сестра Вікентія зі згромадження Пресвятої родини.

Програма була насичена, повчальна і добре зорганізована. До духовних наук залучили дітей, молодь та старших парафіян. Кожен мав свій час і формат духовних бесід, до усіх сестри віднайшли особливий підхід. Розпочинались науки в обідню пору, коли с.Вікентія розмовляла з дітьми, навчала їх в ігровій формі, творчо і цікаво допомагала пізнавати Бога, Його закони, які допоможуть в майбутньому бути добрими християнами та твердо стояти на ногах.

Усі лави в церкві були зайняті спраглими вірними, які приходили, аби послухати  науки, що їх голосила с.Наталія. Присутні у храмі, затамувавши подих, щиро слухали слово Боже, яке добірним зерном падало на благодатний грунт людських сердець. Вийшовши з церкви, кожен мав відповісти для себе на запитання Ісуса: "За кого мене вважають люди? За кого мене вважаєш саме ти?". Кожен мав замислитись, яке місце займає Бог у його  житті. 

А вже під вечір храм наповнювався молоддю з гарячими серцями та чистим  юнацьким запалом до знань. Тож у дискусіях і розмовах в присутності святого Духа юні християни намагались по-новому подивитись на Христа,  відчути Його присутність, допомогу та опіку. Сестри допомагали молоді обрати вірний (навіть якщо він вузький та тернистий) шлях у житті.

На завершення реколекційо.Михайло подякував сестрам за їх працю та час, які  вони подарували бузецькій парафії. І пообіцяв, що в наступному році знову запросить сестер. Та найкраща подяка від парафіян – це жнива добрих намірів і вчинків, які проросли з благодатних зерен, засіяних під час реколекцій.

Любов ОГОРОДНІК