Головна Економіка 2 вересня на Львівщині відбудеться українсько-турецький бізнес-форум

2 вересня на Львівщині відбудеться українсько-турецький бізнес-форум

Підприємці обох країн обговорять напрямки співпраці.

Вже цієї п’ятниці у Львові проведуть українсько-турецький бізнес-форум.

Захід організований до візиту в Україну турецької делегації, яку очолює президент ТОВВ пан Ріфат Хісарчікліоглу. Відтак, бізнес обох країн обговорить напрямки взаємодії, про які йшлося під час візиту Президента Туреччини пана Редже́па Тайї́па Ердога́на в Україну.

Проект програми Форуму передбачає проведення пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, президентів ТПП України, ТОВВ та TUID, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, низки міністерств, обласних військових адміністрацій.

«Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці. Його метою є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, сприяння в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестиції в українську економіку тощо»,-  зазначають у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

Формат заходу також передбачає B2B-переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. Форум важливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Захід буде цікавий передусім для підприємців таких сфер діяльності, як:

– інфраструктура і транспорт;

– логістика

– сільське господарство і продукти харчування;

– промисловість;

– енергетика.

Початок форуму о 10:00 год. Локація: м. Львів, пр. Свободи, 13.

Реєстрація на форум за посиланням (реєстрація обов’язкова та триватиме до 1 вересня 2022 року включно).Участь у форумі – безкоштовна, кількість місць обмежена.

Програма заходу за посиланням.

Основними організаторами заходу є ТПП України, ТОВВ та TUID, за підтримки Сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

У разі виникнення запитань можна звертатися:

Контактна особа від ТПП України:

Анна Любима (e-mail: dept.ier@gmail.com), +380 95 546 65 09;

Контакти Сектору з питань підтримки експорту Львівської ОВА: (e-mail: exportservice.loda@gmail.com), +380 68 143 0442.