Головна Економіка 20 надавачів соціальних послуг громад Львівщини обрали для участі в пілотному проєкті...

20 надавачів соціальних послуг громад Львівщини обрали для участі в пілотному проєкті Мінсоцполітики

Всього по Україні бере участь 117 громад.

Міністерство соціальної політики України обрало 20 комунальних надавачів соціальних послуг у Львівській області для участі в пілотуванні проекту з апробації нового Державного стандарту послуги соціального супроводу сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

Організаційні питання щодо пілотування керівники вищезазначених надавачів соціальних послуг обговорили на робочій зустрічі.

Так, у закладі має працювати не менше 2-х фахівців із соціальної роботи/соціальних працівників, які мають досвід роботи з сім’ями з дітьми. Також надавач соціальних послуг повинен бути включений до розділу «Надавачі соціальних послуг» Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

«Наявні випадки, коли надавач соціальних послуг включений до Реєстру, проте відповідної інформації у вищевказаному розділі немає. Або надавач не надає послугу соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах»,- зазначають у департаменті соціального захисту населення Львівської ОВА.

На опрацювання вищезазначеної інформації та внесенню необхідних змін до Реєстру надавачам соціальних послуг дали час.

За результатами пілотування Мінсоцполітики прийматиме рішення щодо впровадження нового Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.