Головна Економіка Аграрії Львівщини нарощують темпи виробництва продукції тваринництва

Аграрії Львівщини нарощують темпи виробництва продукції тваринництва

Протягом січня-серпня 2020 року індекс продукції тваринництва у господарствах усіх категорій Львівській області порівняно з січнем-серпнем 2019 року зріс на 1,6%

Збільшення обсягів валового виробництва відбулось за рахунок збільшення обсягів вирощування сільськогосподарських тварин у сільськогосподарських підприємствах, зокрема, свиней на 19,4%, птиці свійської на 12,8%. Обсяги виробництва молока залишаються на рівні аналогічного періоду минулого року.

“Проблемним й надалі залишається зменшення поголів’я великої рогатої худоби. З метою стабілізації ситуації в області розпочався процес трансформації селянських господарств у сімейні фермерські господарства. В поточному році зареєструвались як фізична особа підприємець – 25 СФГ” , –  зазначила в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Поголів’я свиней станом на 01 вересня 2020 року становить 216,3 тис. голів, що більше до відповідної дати попереднього року на 8,9 тис. гол або на 4,3%, а птиці 4853,6 тис. голів, що більше на 239,9 тис. гол. або на 5,2%.

За обсягами валового виробництва сільськогосподарської продукції у січні – серпні 2020 року Львівщина посідає 14 місце серед регіонів України, за темпами виробництва – 12 місце.