Головна Економіка Буськ отримав більше трьох мільйонів гривень з сміттєвого меморандуму

Буськ отримав більше трьох мільйонів гривень з сміттєвого меморандуму

Здійснено розподіл других у цьому році 20 млн грн передбачених на реалізацію Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 рр. Про це йдеться у розпорядженні №1052/0/5-17 від 2 листопада. Ці кошти Львівська ОДА поділила між 4 містами та 9 районами Львівщини як субвенцію на соціально-економічний розвиток територій, які приймають сміття з Львова у 2017 році.

Згідно документа, Буський район отримує 3 млн 200 тис 560 грн. Нагадаємо, що 25 квітня облрада Львівщини виділила перші 15 млн грн містам, що підписали сміттєвий меморандум. Тоді Буськ отримав 1,8 млн грн.

Варто відзначити, що Буська міськрада провела закупівлю на реконструкцію сміттєзвалища у селі Вербляни. Це було опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro. Виконавчий комітет Буської міської ради ще наприкінці липня цього року оголосив закупівлю на реконструкцію полігону ТПВ Буську в селі Вербляни Буського району Львівської області, вартістю 495 тис грн. Участь у тендері взяла компанія ТОВ “Будівельна компанія “Сучасні будівельні рішення”, що зголосилася відновити сміттєзвалище за запропоновану міськрадою Буська ціну до 30 грудня цього року.

На даний момент, Львівська ОДА контролює вивіз сміття зі Львова з кінця червня. 13 вересня виконавчий комітет міськради виділив 50 млн грн Львівській ОДА за вивезення сміття.  21 квітня, Львівська міськрада, обласна рада, облдержадміністрація та 19 міських рад області підписали меморандум, згідно з яким протягом двох років прийматимуть на свої полігони львівське сміття. Взамін за це міські ради області за два роки отримають від львівської влади 200 млн грн на рекультивацію та впорядкування своїх сміттєзвалищ.