Головна Економіка Буська районна філія обласного центру зайнятості відновлює прийом громадян

Буська районна філія обласного центру зайнятості відновлює прийом громадян

Із 10 серпня цього року Буська районна філія Львівського обласного центру змінює прийом громадян із врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.

Про це Буському медіа порталу повідомив директор Буської районної філії Львівського ОЦЗ Степан Миляновський:

– Так, як наш району перебуває у «зеленій» зоні, із 10 серпня буде проводитись реєстрація громадян з метою надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття на підставі документів, поданих пошуковцем роботи особисто під час візиту до центру зайнятості (філії) або отриманих в електронній формі (через застосунок «ДІЯ»). У відділення будемо впускати по троє осіб із дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Перебувати громадяни під час прийому в будівлі мають в масках або респіраторах. 

Прийом громадян, у тому числі тих, котрі були зареєстровані у центрах зайнятості (філіях) ЛОЦЗ у період карантину шляхом подання документів через e-mail, здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, що дозволить уникнути контакту між відвідувачами.

Окрім цього, безробітні, котрі були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні під час особистого відвідування подати оригінали своїх документів.

Обслуговування представників фірм і компаній, котрі відвідують центри зайнятості (філії) з метою подання інформації про вакансії чи отримання інших послуг, зокрема допомоги з часткового безробіття, проводитиметься із дотриманням обмежень (одна особа на 10м2 площі приміщення).

Варто зазначити, що адміністративно-територіальні одиниці можуть переходити з однієї зони в іншу за умови, якщо упродовж 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників поширення коронавірусної інфекції.