Головна Економіка Чорноморська філія інституту рибного господарства та екології моря шукає нових партнерів у...

Чорноморська філія інституту рибного господарства та екології моря шукає нових партнерів у Львівській області

З метою підтримки водогосподарського комплексу та рибогосподарської галузі для реалізації послуг і науково-технічної продукції Чорноморська філія інституту рибного господарства та екології моря шукає нових партнерів у Львівській області.

Інститут рибного господарства та екології моря – це провідна установа в рибогосподарській галузі, яка входить до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України, та має висококваліфікований штат науковців, забезпечений сучасним обладнанням та володіє базою наукових знань про екосистеми морів та річок України.

Відтак, Інститут пропонує широкий спектр послуг і науково-технічної продукції для їх реалізації у Львівській області, зокрема:

• виготовлення паспортів водних об’єктів та паспортів рибогосподарської технологічної водойми;
• розроблення наукових обґрунтувань і режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів;
• розробка документації у сфері природокористування, екологічної та техногенної безпеки, екологічний супровід проектів, проведення екологічного аудиту, екологічний менеджмент;
• надання консультацій та науковий супровід для започаткування та здійснення ставкового рибництва та рибництва з використанням установок замкнутого водопостачання.

Розгорнутий перелік послуг за посиланням: https://cutt.ly/YJKnbIy
Детальнішу інформацію щодо послуг можна отримати, звернувшись за номером телефону: 0994334923 або на електронну адресу: blacksea7@ukr.net