Головна Економіка Ціна продажу права оренди земельної ділянки на Львівщині зросла у 17 разів

Ціна продажу права оренди земельної ділянки на Львівщині зросла у 17 разів

Завдяки проведенню земельного аукціону орендна плата зросла в 17 разів – від встановлених 8% до 139% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Продаж права оренди відбувся цього тижня. В оренду продано право оренди земельної ділянки на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району, площею 19,4 га, за ціною 57 тис грн (стартова ціна – 3,2 тис грн).

«При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад, адже всі гроші за оренду землі щорічно надходять до місцевих бюджетів. Додатково проведення аукціонів сприяє прозорості у використанні земельних ресурсів на місцях, і одночасно зменшує корупційні ризики»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися у листопаді (станом на 27.11.2019р.), було продано право оренди шести земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 124,2 га, терміном на 7-10 років. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 305,9 тисяч гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.