Головна Економіка Чи справді у Буському районі газові махінації?

Чи справді у Буському районі газові махінації?

Мешканці смт. Красне скаржаться про те, що їм свідомо зменшили показники використаного газу до 1 квітня 2015 року з метою стягнення більшої суми після підняття ціни на газ з 1 квітня 2015 року.

    За словами голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування Богдана Глови, на розгляд постійної комісії головою Буської районної ради В. С. Замрозом було скеровано колективне звернення  мешканців смт. Красне, Буського району від 14.04.2-15р. вх. № 31 про те, що їм свідомо зменшили показники використаного газу до 1 квітня 2015 року з метою стягнення більшої суми після підняття ціни на газ з 1 квітня 2015 року. Мешканці, які підписали звернення стверджують, що ними в період з 28 по 31 березня 2015 року було подано показники лічильників до Буського УЕГГ, які не враховані.
   У свою чергу голова комісії Богдан Глова вже направив звернення до начальника Буського УЕГГ А.В. Шевціва з проханням відреагувати і надати відповідь щодо вирішення даного питання по скаргах мешканців.
   Журналісти Буського порталу зателефонували на робочий телефон пана Шевціва для отримання коментаря. Однак його на місці не було, з робочим візитом він перебував у Золочеві. Тож журналісти очікують від керівництва Буського УЕГГ офіційної відповіді з приводу даної ситуації.