Головна Економіка Депутати Красненської селищної ради ухвалили бюджет громади-2021

Депутати Красненської селищної ради ухвалили бюджет громади-2021

Депутати Красненської селищної ради прийняли бюджет територіальної громади на наступний рік.

З розробленим проектом бюджету-2021 присутніх депутатів ознайомив начальник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк.

Отже, доходи селищного бюджету територіальної громади у суму 126 млн. 933 тис. 3 грн. Без трансферів (базова дотація та різні субвенції) дохід складає 50 млн. грн.

Доходи бюджету складатимуться з податку на доходи фізичних осіб, орендної плати за користування майном, надходження від адміністративних послуг, місцевих податків (єдиний податок, плата за землю, податок на нерухове майно, туристичний збір, акцизний податок та інші).

Видатки селищного бюджету у суму 126 млн.933 тис. 3 грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету 117 млн. грн., видатки спеціального фонду бюджету 9 млн. 921 тис. грн.

Бюджет розвитку громади складатиметься у сумі 9 млн. 230 тис.грн. До нього плюс добавляється благоустрій (3 млн. 550 тис.грн.), утримання доріг (4 млн. 468 тис.грн.+1 млн.грн.)

З 1 січня 2021 року з бюджету селищної ради будуть здійснюватись видатки на забезпечення функціонування переданих бюджетних установ, відповідно до розмежування видатків між бюджеттами, визначеного Бюджетним кодексом України. Зокрема з селищного бюджету фінансуватимуться 15 шкіл, 6 дитсадків, 18 народних домів, 17 бібліотек та ДЮСШ “Авангард”.

Окрім цього передбачені видатки на соцзахист у сумі 650 тис.грн. Враховано: оплата пільг на ЖКГ, допомога малозабезпечним, ветеранам УПА, службі за контрактом, придбання путівок ветеранам, допомога чорнобильцям, учасникам бойових дій в Афганістані та іншим.

На утримання Буського радіомовлення видатки у сумі 250 тис. грн., на утримання пожежної команди с.Бортків 529 тис. 7 грн.

Окрім цього, за селищний бюджет територіальної громади здійснюватиме Буській громаді трансфер установам спільного користування. Мова йде про Буську ЦРЛ, Буський терцентр, музичну школу та дитячий будинок “Добре серце”.

Резервний фонд бюджету територіальної громади складає 500 тис. грн.

Депутати Красненської селищної ради підтримали проєкт бюджету.