Головна Економіка На Львівщині буде задіяно понад 1000 проектів місцевого розвитку

На Львівщині буде задіяно понад 1000 проектів місцевого розвитку

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області нагадує, що потенційні переможці конкурсу до 17:00 год. 25 квітня 2018 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради на електронну адресу: microproekt@gmail.com.

Варто знати, що ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми. Бо основною умовою визнання потенційного переможця переможцем – є забезпечення в повному обсязі бюджетного співфінансування.

За інформацією секретаріату конкурсу, станом на сьогодні, 20 квітня, з 976 потенційних переможців у повному обсязі надали рішення понад 200 конкурсантів. Ще близько 100 надали рішення про часткове бюджетне співфінансування (наприклад, є частка району, відсутні кошти базового бюджету).

Нагадаємо, що 4 квітня затверджено 976 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області. Крім того, до 976 проектів потенційних переможців буде долучено 28 так званих соціально важливих проектів.

У результаті – матимемо понад 1000 проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.