Головна Економіка Два ветеранські фермерські господарства Львівщини отримали пільгові кредити

Два ветеранські фермерські господарства Львівщини отримали пільгові кредити

Сьогодні, 30 квітня, у Львівській обласній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки для фермерських господарств, серед засновників яких є ветерани – учасники бойових дій.

В межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки комісія погодила виділити з обласного бюджету 1,4 мільйона гривень двом фермерським господарствам у вигляді пільгових кредитів для реалізації бізнес-планів.

«По 700 тис кредиту, під 3% річних терміном на 5 років, отримають два фермерські господарства: «Агронестор» з Червоноградського району та «Наша Мілка» зі Самбірщини.

Власниками обох господарств є демобілізовані військові. Нам важливо, щоб наші захисники реалізували себе, повернувшись додому, і тому я тішуся, що можемо ветеранам-господарям хоч трохи допомогти», – зазначив в.о. обов’язків голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Агронестор» спеціалізується на вирощуванні зернових. «Наша Мілка» обробляє землю й утримує 25 голів великої рогатої худоби. Кошти підуть на проведення комплексу польових робіт у 2024 році й придбання основних засобів.