Головна Економіка Екс-депутат безкоштовно отримав землю у Буському районі і вирощуватиме ярові

Екс-депутат безкоштовно отримав землю у Буському районі і вирощуватиме ярові

Голова Буської райдержадміністрації підписав розпорядження, яким передав Володимирові Кожану дві ділянки загальною площею понад чотири гектари поблизу села Топорів.

Як повідомляє газета «Експрес», обидві ділянки передали безкоштовно для ведення тваринного сільськогосподарського виробництва.
Голова Топорівської сільради Ярослав Ковальчук пояснив, що ділянки є паями батьків Кожана. «Володимир Дмитрович походить із села Гута нашої сільради. При розподілі паїв для селян його батьків чомусь пропустили. І хоч вони вже померли, пан Кожан вирішив відновити справедливість і через суд домігся виділення належних батькам паїв», – розповів він.
«Експрес» також повідомляє, що Володимир Кожан вирощуватиме там ярі культури, утім для цього частину землі ще доведеться підготувати, бо вона заросла деревами.
За інформацією «Наших грошей. Львів», члени сім’ї екс-депутата Львівської облради Володимира Кожана є співвласниками «Краківського ринку» у Львові. Засновниками однойменного ТОВ є Руслана, Оксана та Юрій Кожани (40,5%), і Наталія Щадило (39,5%)

Zaxid.net.