Головна Економіка Експортери Львівщини можуть пройти опитування щодо участі у торговельних місіях до Туреччини...

Експортери Львівщини можуть пройти опитування щодо участі у торговельних місіях до Туреччини та Північної Македонії

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує експортерів області пройти опитування стосовно готовності взяти участь у торговельних місіях до Турецької Республіки та Республіки Північна Македонія.

Програмою передбачено:

  • зустрічі в форматі B2ВB/B2G;
  • зустріч з представниками дипломатичних установ, торгово-промислових палат, іноземних інституцій;
  • відвідання провідних підприємств регіону для обміну досвідом.

«На початку 2018 року було сформовано перші торгівельні місій до країни Узбекистан та Молдови. Торгівельні місій для експортерів області продовжувались і надалі, але були на паузі у зв’язку із початком пандемії COVID-19. Команда Служби експортера проаналізувавши поточну ситуацію у різних країнах та зробивши аналітику пропонує експортерами цьогоріч взяти участь у торгівельних місіях до Туреччини та Північної Македонії. Враховуючи досвід попередніх років, такий формат бізнес-зустрічей є доволі успішним і ефективним для експортноорієнтованих підприємств заявити про себе на міжнародному ринку», – наголосив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Участь у місії відкрита для всіх експортерів області, зацікавлених у виході на ринок Туреччини та Північної Македонії.

Опитування експортери стосовно участь у торгівельних місіях можуть пройти до 7 червня 2021 року за посиланням: https://cutt.ly/lbVEBIF .

Організатори місії: Служба експортера департаменту економічної політики

Довідково:

Торгівельні місії – якісний інструмент, що допомагає компаніям, які вже мають досвід експорту товарів та послуг знайти потенційних партнерів на нових ринках. Участь у торгівельних місіях безкоштовна, включає B2B перемовини та відвідування іноземних підприємств, зустрічі з представниками торгово-промислових палат та іноземними інституціями. Дорожні витрати та витрати по перебуванню в країні торгівельної місії учасники покривають самостійно.

За детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032)261-27-13 та електронною скринькою: loda.export@gmail.com