Головна Економіка Громади Львівщини отримають співфінансування на виготовлення землевпорядної документації

Громади Львівщини отримають співфінансування на виготовлення землевпорядної документації

Постійна депутатська комісія з питань розвитку місцевого самоврядування на своєму засіданні, яке відбулося, 13 травня, погодила перелік населених пунктів Львівщини, які отримають співфінансування на виготовлення містобудівної та землевпорядної документації

В рамках “Регіональної програми розвитку містобудівного кадастру та просторового планування” з обласного бюджету передбачено виділити 1 млн 320 тис. грн на виготовлення генеральних планів 7 населених пунктів та розробку детальних планів територій у Львівському, Самбірському  та Червоноградському районах.

“Комісія  надавала перевагу громадам у яких вже було виконано певний обсяг робіт, підготовлено частину документів. Адже з бюджету області виділяються кошти на співфінансування.

Решту витрат, 1млн 413 тис. грн, громади покривають з місцевих бюджетів. Фактично ті органи місцевого самоврядування, які першими відповідально взялися за впорядкування документів, визначення та фіксацію меж територій отримали фінансову підтримку від обласної ради. Такий механізм виявився добрим прикладом і стимулом до відповідальності представників місцевої влади”,- пояснив голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Володимир Кирилич.