Головна Економіка «єРобота»: 123 учасники програми з Львівщини створять майже 300 нових робочих місць

«єРобота»: 123 учасники програми з Львівщини створять майже 300 нових робочих місць

Львівщина увійшла у трійку лідерів за кількістю затверджених заяв в межах 6-го етапу.

Державний центр зайнятості підбив підсумки шостої хвилі програми «Власна справа». Її реалізовують в межах урядової ініціативи «єРобота», спрямована вона на відкриття або розвиток підприємницької діяльності.

Так, Львівщина увійшла у трійку лідерів за кількістю затверджених заяв в межах 6-го етапу.

«Право на отримання мікрогрантів вибороли ще 23 учасники, документи яких на початковому етапі розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Загалом державну фінансову підтримку для започаткування або розгортання бізнесу отримають 123 заявники із Львівщини. Із них 20 суб’єктам господарювання на банківські рахунки вже надійшли кошти на загальну суму 4,4 млн грн». – Повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Завдяки мікрогрантам в області створять майже 300 нових робочих місць у таких сферах економіки як ресторанний бізнес і надання послуг мобільного харчування, роздрібна торгівля, індустрія краси, виробництво меблів, хліба та хлібобулочних виробів, верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, взуття, предметів з деревини, вантажні перевезення, розведення великої рогатої худоби, кролівництво, будівництво житлових і нежитлових споруд, вирощування овочів та ін.

Нагадаємо, що учасниками програми можуть стати як представники мікро- або малого бізнесу, так і ті, хто тільки мріє про відкриття власної справи. Для цього необхідно написати бізнес-план і подати заявку на портал «Дія». Максимальний розмір мікрогранту – 250 тис. грн, однак кошти надаються лише за умови створення одного або двох робочих місць. Більш докладно – за посиланням.

Як зазначив Василь Барилюк, урядова ініціатива щодо підтримки бізнесу не тільки дозволить знизити напругу на місцевому ринку праці, збільшить вливання до державного бюджету, а й сприятиме зміцненню в області підприємницького потенціалу.