Головна Економіка Інформація про доступні з 15 січня гранти та Міжнародні програми для територіальних...

Інформація про доступні з 15 січня гранти та Міжнародні програми для територіальних громад, підприємців, громадських організацій Львівщини

До уваги громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців. Львівською обласною радою оновлено інформацію про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової й нефінансової підтримки для територіальних громад, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб на період з 15 січня 2023 р.

Нагадуємо, що моніторинг змін щодо актуальності інформації за тематичними напрямами проводиться щотижнево й оновлюється автоматично. Перейшовши на сторінку сайту  ТУТ   ви побачите систематизовану інформацію щодо актуальних міжнародних програм, конкурсів та грантів, розподілену за окремими галузями: соціальний розвиток та демократичні ініціативи аграрний розвиток економіка та підприємництво енергоефективність і екологія культура і туризм наука та інновації освіта охорона здоров’я краудфандингові платформи фонди, які надають гранти.

Крім того, повідомлення про можливості залучення додаткових ресурсів доступні у підрубриці “Консолідована інформація за усіма напрямками і фондами”.

Якщо ви зацікавлені отримувати інформацію розсилкою на електронну пошту, повідомте про це за адресою: grantslviv@gmail.com

Бажаємо успіху в реалізації ваших ініціатив та проєктів у новому році.