Головна Економіка Жидачівський район успішно реалізовує проекти соціальної інфраструктури

Жидачівський район успішно реалізовує проекти соціальної інфраструктури

Посадовці Львівської обласної ради, продовжуючи робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році з різних джерел фінансування, 8 серпня відвідали Жидачівський район.

Представників обласної ради зустріли голова Жидачівської районної ради Ігор Кос та голова Жидачівської РДА Василь Татарин. Після проведеної спільної наради посадовці вирушили оглядати об`єкти.

Як повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, на 90 % проектів ведуться роботи, угоди підписані всі на 100%, до 1 вересня освітянські об’єкти будуть здані. «Чесно – приємно вражені!», – сказав він.

Динамічності реалізації проектів, зокрема в м. Жидачів, варто завдячувати його міському голові Володимиру Левку, який активно працює з усіма джерелами бюджетів різних рівнів, має бачення на перспективу.

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, приємно вразила самовіддана робота сільських голів району, зокрема очільника с. Заріччя – Миколи Хомина, який завершує реалізацію всіх трьох виграних мікропроектів.

Жидачівський район успішно реалізовує проекти соціальної інфраструктури

«Зокрема, дитячий садочок вже готовий до навчального процесу, причому кошти підряднику надані тільки авансові. Також триває підготовка основи під спортивний майданчик зі штучним покриттям (програма «Спортивний майданчик»). Переконаний, що таких сільських голів як Микола Хомин треба ставити в приклад всім іншим», – підкреслив Олег Домчак.

Додамо, що Микола Хомин вже третій рік поспіль успішно реалізує в своїй громаді проекти місцевого розвитку.

Жидачівський район успішно реалізовує проекти соціальної інфраструктури

Як зазначила працівник профільного відділу облради Наталія Серкіз, Жидачівський район станом на сьогодні, 9 серпня, вже завершив 15 виграних проектів місцевого розвитку із 41. «За темпами реалізації ініціатив Жидачівський район є лідером в області», – зауважила вона.

До слова, Жидачівський район був лідером цього року за кількістю і якістю виграних до поданих проектів місцевого розвитку (48 в т.ч. з ОТГ).