Головна Економіка Лісівники Львівщини взяли участь у тренінгу про управління ризиками у лісовому...

Лісівники Львівщини взяли участь у тренінгу про управління ризиками у лісовому господарстві

814

В Івано-Франківську за участі лісівників Львівщини відбувся семінар-тренінг «Безпека та гігієна праці – методи управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування інспекторами праці у лісовому господарстві» в рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

Учасники цього заходу, а це інспектори з охорони праці та гігієни праці апарату Держпраці та окремих територіальних управлінь, технічні експерти галузевих профспілок, представники лісогосподарської галузі під керівництвом менеджера Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантушау перший день мали можливість ознайомитися з міжнародними та європейськими галузевими стандартами з безпеки та гігієни праці у лісовому господарстві і методиками управління професійними ризиками в рамках законодавства ЄС та міжнародних трудових норм.

Весь наступний час було відведено проведенню практичних тренінгів щодо визначення і встановлення нагальних найпоширеніших професійних ризиків на робочих місцях у лісовому господарстві та вжиття відповідних профілактичних і захисних заходів щодо зменшення ризику травмування працівників.

Практичні тренінги та інтерактивні вправи у конкретних робочих ситуаціях було здійснено під час відвідування ДП «Вигодське лісове господарство». Учасниками було відзначено належне функціонування на підприємстві системи управління охороною праці та ризиками, забезпеченість працівників засобами індивідуального захисту згідно нових вимог, знання та вміння робітників на лісосічних роботах.