Головна Економіка “Львівщина – двері для входження ірландського бізнесу в Україну”, – Посол Ірландії...

“Львівщина – двері для входження ірландського бізнесу в Україну”, – Посол Ірландії Чарльз Шіген

7 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Чеській Республіці та в Україні (за сумісництвом) Чарльзом Шігеном.

Під час зустрічі очільник області подякував уряду та народові Ірландії за підтримку України у її європейському виборі та висловив сподівання на швидке відкриття Посольства Ірландії в Україні.

«Потенціал відносин між нашими державами використовується не повністю. Ті можливості у різних галузях, що має зараз Львівщина, можуть зацікавити підприємців Ірландії. Загальноукраїнські тенденції у сфері альтернативної енергетики спонукають нас до активізації капіталовкладень, тож ми зацікавлені у залученні ірландського бізнесу у цю галузь. Окрім того, агропромислова та туристична сфера дають широке поле для діяльності», – зауважив Олег Синютка.

Також в межах зустрічі сторони обмінялися думками щодо реформ в Україні.

«Львівщина може стати своєрідним портом, через який ірландський бізнес зайде на західну Україну. Одна із причин мого візиту на Львівщину – це висловити свою підтримку реформам в Україні. Вибір народу України іти проєвропейським шляхом дає великі можливості як для України, так і для Європейського Союзу. Особливо важливою у цьому контексті є зміна системи судової влади в Україні, адже існує прямий зв’язок між реформою судової системи та залученими інвестиціями», – наголосив Чарльз Шіген.

Окрім того, сторони зійшлися на думці про доцільність продовження та розширення на Львівщині роботи Консультативної місії ЄС.