Головна Економіка Львівщина налагоджує багатосторонню співпрацю із Аргентиною

Львівщина налагоджує багатосторонню співпрацю із Аргентиною

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко зустрівся сьогодні із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні Еленою Летісією Мікусінскі, аби узгодити напрями та сфери подальшої двосторонньої співпраці.

У межах зустрічі Іван Собко ознайомив Посла із інвестиційних потенціалом Львівщини та динамікою економічного розвитку регіону.

«Україна зараз рухається шляхом реформ, тому в країні та житті людей відбуваються значні зміни. Вкрай важливо у цьому процесі залучитися підтримкою міжнародних партнерів, а також підсилити економіку новими інвестиційними проектами. Українці славляться своєю працелюбністю та відповідальністю, а ті професійні кадри, які ми можемо залучити у різні сфери, посприяють успішній реалізації майбутніх проектів», – наголосив Іван Собко.

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини своєю чергою наголосила на важливості розвитку відносин саме із Львівщиною та окреслила вектори співпраці, що зацікавлять обидві сторони.

«Аргентина зараз посідає чільне місце у світі із підготовки кардіологів, як лікарів, так і вчених. Активно розвивається ІТ-сфера, створення нових платформ, різноманітні стартапи, тож у цьому напрямі нам потрібна координація зусиль з Україною. Окрім того, співпраця у спорті та культурі – один зі способів промоції та популяризації потенціалу держав. Сподіваюся, незабаром відбудуться Дні аргентинської культури у Львові, де ми зможемо представити свої агропромислові успіхи, показати мистецькі досягнення та презентувати нашу культуру мешканцям Львівщини», – акцентувала Елена Летісія Мікусінскі.

Під час розмови сторони також порушили питання співпраці у сфері утилізації твердих побутових відходів та у галузі охорони культурної спадщини.