Головна Економіка Львівщина напрацьовує спільні із Чеською Республікою проекти у напрямі розвитку села

Львівщина напрацьовує спільні із Чеською Республікою проекти у напрямі розвитку села

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із делегацією комісії з розвитку сільської місцевості Сенату Парламенту Чеської Республіки, аби обговорити напрями двостороннього співробітництва.

Делегація перебуває на Львівщині з метою ознайомлення із розвитком місцевого самоврядування та малого і середнього підприємництва.

Очільник області висловив подяку за підтримку Чеською Республікою суверенітету, територіальної цілісності України, її євроінтеграційних прагнень.

«Чехія була і є надійним партнером України. Наші народи близькі за духом, історією та сприйняттям майбутнього. У нас є багато напрямів для співпраці та багато сприятливих факторів для розвитку спільних ініціатив», – наголосив Маркіян Мальський.

Заступник голови Сенату Парламенту Чеської Республіки Ян Горнік акцентував увагу на важливості Львівського регіону у двосторонніх проектах.

«Надзвичайно тішить те, що співпраця активно розвивається не лише на державному, а й на міжрегіональному рівні. Нас цікавить розвиток села та можливості для молоді, що дозволять їй не виїжджати до великих міст. Зі всіх регіонів, Львівщина має особливе значення, адже динаміка її розвитку виходить далеко за межі області та впливає на усю країну», – зазначив Ян Горнік.

Під час розмови сторони також обговорили можливості стажування українських студентів у Чехії та підвищення рівня кваліфікації молодих спеціалістів у контексті децентралізації.