Головна Економіка Львівщина та Буковина спільно реалізовуватимуть проекти розвитку Карпатського регіону

Львівщина та Буковина спільно реалізовуватимуть проекти розвитку Карпатського регіону

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин обговорили з очільником Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном спільні проекти на 2018 рік.

Керівник представницької влади Буковинського краю поінформував гостей зі Львівщини про рішення Чернівецької обласної ради щодо вступу до складу АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна». Він наголосив на важливості об’єднання зусиль областей Карпатського регіону задля комплексного вирішення нагальних проблем гірських районів та пришвидшення євроінтеграційних процесів.

У свою чергу Олександр Ганущин привітав голову Чернівецької облради із вступом до «Єврорегіону Карпати – Україна». А також підтримав свого буковинського колегу в прагненні спільними зусиллями допомогти горянам подолати наявні соціально-економічні проблеми розвитку гірських територій.

Крім того, Олександр Ганущин запевнив Івана Мунтяна у цілковитій підтримці його прагнення ввести в експлуатацію пункти автомобільного пропуску на території Путильського району, а також міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці». «Разом ми маємо можливість реалізувати більше. Діємо спільно для розвитку Карпат», – резюмував очільник парламенту Львівщини.