Головна Економіка Львівська Аграрна палата реалізувала проект в межах конкурсу для громадських організацій

Львівська Аграрна палата реалізувала проект в межах конкурсу для громадських організацій

«Підвищення правової свідомості сільського населення – шлях до покращення рівня життя» – тематичний проект, що передбачав проведення циклу круглих столів у районах Львівської області.

Проект реалізувався за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

Відтак, упродовж шести місяців команда фахівців Львівської Аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, а також Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Західному регіоні України побували у територіальних громадах десяти районів області.

У межах проекту учасникам презентували спеціалізовану інформаційну брошуру для власників земельних паїв Львівщини (Договори оренди землі від А до Я), яка розроблена дорадниками Аграрної палати при консультативній підтримці фахівців Головного територіального управління юстиції у Львівській області, а також надали роз’яснення чинного законодавства та індивідуальні консультації.

Фахівці провели заходи для агровиробників, власників земельних паїв, голів сільських рад у Грабовецькій ОТГ Стрийського району (с. Грабовець), у Солонківській ОТГ Пустомитівського району (с. Солонка), у м. Жидачів для представників Жидачівського та Миколаївського районів, у с. Куровичі Золочівського району для представників Золочівського та Перемишлянського районів, у с. Мокротин Жовківського району для Жовківського та Кам’янка-Бузького районів, у Вузлівській ОТГ (с. Вузлове) для жителів Радехівського району, у Новокалинівській ОТГ Самбірського району відбувся круглий стіл для агровиробників, власників земельних паїв, голів сільських рад гірських районів Львівщини.

Підсумки проекту підбили 12 листопада в межах проведення IV Міжнародної агропромислової виставки «EuroAGRO2019 р 2019». Зокрема, Львівська Аграрна палата провела підсумковий круглий стіл на тему: «Роль Аграрних палат в поширенні позитивного досвіду земельної реформи. Європейський досвід формування ринку землі».