Головна Економіка Львівські компанії машинобудівного сектору взяли участь у торговельній виставці у Берліні

Львівські компанії машинобудівного сектору взяли участь у торговельній виставці у Берліні

У Берліні (Німеччина) стартувала 13-та найбільша у світі міжнародна торговельна виставка транспортних технологій та систем – «InnoTrans 2022».

Цьогоріч Україну вже вдруге представили на «InnoTrans» колективним стендом загальною площею 13, 2 кв.м. (CityCube, Hall B, Stand 600).

Впродовж трьох днів виставки з 20 по 23 вересня 2022 року розкриватимуть експортний потенціал машинобудівельного сектору України 13 компаній, серед яких дві компанії з Львівщини:

  • ДМЗ Карпати;
  • Prjsc «Lviv Locomotive Repair Plant».

Ознайомитися із концепцією українського стенду можна за посиланням: cutt.ly/yVhimJX.

Довідково:

«InnoTrans» – найбільша у світі міжнародна торговельна виставка транспортної технологій та транспортних систем, яка традиційно кожні два роки проводиться у столиці Німеччини. З моменту свого заснування «InnoTrans» є невід’ємною частиною календаря виставок у Берліні і функціонує з 2000 року як центральна подія галузі.

Організатори українського стенду: Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту «Дія.Бізнес»  за підтримки міжнародної платформи «Nazovni» та видання «Railway Supply».