Головна Економіка Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр готується до другого цьогоріч посіву теплиць лісорозсадника

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр готується до другого цьогоріч посіву теплиць лісорозсадника

Перший посів у теплицях ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відбувся в другій половині березня цього року, під час якого було висіяно більше ніж 1 млн посадкових місць основних лісоутворюючих порід Львівщини.

За два місяці висіяне насіння зійшло, і залежно від породи сходи досягли висоти від трьох до двадцяти п’яти сантиметрів. Минулого тижня було вивезено частину сіянців першого посіву на поля дорощування, де вони будуть досягати стандартних розмірів.

На полях дорощування буде проводитись підживлення сіянців та підготовка їх до зими. Підживлення проводиться два рази на тиждень добривами, які мають усі необхідні елементи для розвитку кореневої і надземної частин рослини.

А вже цього тижня у ДП «Львівський ЛСНЦ» проводиться підготовка до другого у цьому році посіву теплиць лісорозсадника. Планується висіяти близько 250 тис. посадкових місць модрини європейської та 150 тис. посадкових місць ялиці білоїв касетах для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

Ці сіянці знаходитимуться в теплиці до середини липня звідки будуть також вивезені на поля дорощування для акліматизації та підготовки до зими.