Головна Економіка Львівська міська рада – на крок ближче до запровадження відкритих даних

Львівська міська рада – на крок ближче до запровадження відкритих даних

У вівторок, 15 грудня, працівники управлінь Львівської міської ради, а також районних адміністрацій візьмуть участь в семінарі «Відкриті дані в місті».

Семінар організовує Інститут міста, спільно з ІТ-управлінням ЛМР, за сприяння Фундації «TechSoup Poland» та Фундації «ePa?stwo» (Республіка Польща).

Під час семінару експерти розповідатимуть про особливості запровадження відкритих даних, пов’язану з цим нормативно-правову базу, а також технічні та організаційні особливості. Друга частина семінару буде присвячена практичним питання запровадження відкритих даних. Також працівники ЛМР ознайомляться з практиками реалізації відкритих даних у Варшаві та Гданську.

— Проведення семінару є першим етапом запровадження відкритих даних у Львівській міській раді. Експерти з польських фундацій, а також представники з муніципалітетів Варшави та Гданська з радістю погодились розповісти про відкриті дані та поділитись власним досвідом з їх впровадження. Реалізація такого проекту як відкриті дані є дуже важливою для міської ради та міста загалом. Він є частиною великої концепції відкритої влади, а також запровадження електронного врядування. Зробивши їхні дані більш публічними, влада стає відкритішою до громади. Окрім того, відкриті дані є великим поштовхом для створення різноманітних мобільних аплікацій, веб-порталів – наприклад, розкладу руху громадського транспорту – які ще більше полегшують доступ до інформації. — Олена Гунько, соціолог програми аналізу та досліджень Інституту міста

Місце проведення семінару: вул. Акад. Богомольця, 6, конференц-зал Центру міської історії Центрально-Cхідної Європи

Початок о 14.00 год.

Інформація про партнерів:

Фундація «ePanstwo» (Польща)

Фундація прагне розвивати відкритий уряд та залучення громадськості до співпраці з владою. Використовуючи потужність Інтернету та новітніх технологій, допомагають відкривати публічні дані та робити їх доступним для громадян.

Фундація «TechSoup Poland» (Польща)

До основних напрямків роботи організації належить підтримка неурядових організацій та установ в ефективному використанні технології таким чином, що вони можуть досягти своїх місій краще і швидше. Допомагають відкривати громадські дані і заохочувати людей створювати публічні технологічні інструменти в містах (аплікації, портали тощо). Організація є членами Глобальної мережі TechSoup, що дозволяє їм запроваджувати кращі світові практики.

Про це повідомили у Львівській міській раді