Головна Економіка Лише у одного суб’єкта господарювання у Львові виявлено понад 100 неоформлених найманих...

Лише у одного суб’єкта господарювання у Львові виявлено понад 100 неоформлених найманих працівників

Звернення громадян щодо порушень трудового законодавства надходять на контакт центр ДФС України і направляються територіальним органам ДФС України для перевірки і відповідного реагування згідно вимог чинного законодавства.

Так, в лютому місяці 2019 року, працівниками відділу фактичних перевірок управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області на підставі звернення громадянина щодо можливих порушень трудового законодавства проведено фактичну перевірку юридичної особи, яка здійснює діяльність в Франківському районі м. Львова та виявлено 114 громадян, які надавали послуги операторів контакт – центру на підставі договорів цивільно- правового характеру, які є підміною трудових договорів.

Характер роботи працівників контакт – центру має регулярний, системний характер, а цивільно – правові договори жодним чином не були підтверджені актами виконаних робіт.

Одночасно при проведенні фактичної перевірки юридичної особи виявлено ще 21 працівника, допущеного до роботи без попереднього оформлення трудових договорів.

Наймані працівники можуть повідомляти про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців на ,,гарячу лінію” ДФС за телефоном: 0-800-501-007.