Головна Економіка На Бущині частково послабили карантинні обмеження

На Бущині частково послабили карантинні обмеження

Сьогодні, 07 липня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Провів засідання перший заступник голови РДА Богдан Гринишин за участю заступника голови РДА Тараса Думи, голови районної ради Богдана Глови та заступника голови районної ради Романа Фурди.

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступного питання порядку денного та складено відповідний протокол (№22 від 07.07.2020р.)

1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та часткового послаблення карантинних заходів на території району.

Відтак, згідно із рішенням комісії частково послабили карантинні заходи на території району, дозволивши з 07.07.2020 роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.