Головна Економіка На деградованих землях Львівщини планують розвивати індустріальні парки

На деградованих землях Львівщини планують розвивати індустріальні парки

Про впровадження Концепції розвитку індустріальних парків Львівської області йшлося під час зустрічі з головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктором Галасюком, на якій також були присутні керівники профільних комісій Львівської обласної ради та мери міст. Учасники зустрічі обговорили проект відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ у рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Білорусь-Україна, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Проект, зокрема, передбачає проведення рекультивації близько 86,4 га територій Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка" на суму близько 580,0 тис. євро та державного підприємства “Новояворівське державне підприємство "Екотрансенерго” (правонаступник Яворівського ДГХП "Сірка") на суму близько 500,0 тис. євро. На цих територіях планується створення індустріальних парків.

За словами керманича області Олега Синютки, питання розвитку індустріальних парків є сьогодні надзвичайно важливе для Львівщини. У зв’язку з цим, Львівська обласна державна адміністрація за підтримки депутатського корпусу ЛОР та народних депутатів України ініціюватиме внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки" в частині запровадження державного стимулювання розвитку індустріальних парків.