Головна Економіка На Львівщині є майже чотири десятки об’єктів для малої приватизації: перелік

На Львівщині є майже чотири десятки об’єктів для малої приватизації: перелік

Приватизація відбуватиметься на спрощених умовах.

У вересні Кабінет Міністрів України відновлює приватизацію підприємств державної власності, що була призупинена на період воєнного стану.

Так ще раніше, влітку цього року, Уряд затвердив перелік із 420 об’єктів, які будуть спрямовані до Фонду Державного майна на приватизацію.

З них 39 об’єктів малої приватизації знаходяться на Львівщині. Детальніше про ці об’єкти за посиланням: https://cutt.ly/XCxAZ1N

Нагадаємо, що приватизація відбуватиметься на спрощених умовах. Тобто приватні підприємці зможуть викупити цілісні майнові комплекси, в тому числі ті, які є під арештом, таких у Львівській області є 7. В такому випадку покупець також зобов‘язаний погасити раніше накопичені борги.

Також зростатимуть гарантійні внески, а оплата за актив відбуватиметься до укладання договору купівлі-продажу. Процес приватизації від оголошення аукціону до підписання договору займатиме не більше двох місяців.

Якщо в аукціоні зареєстрований лише один учасник, він зможе викупити об’єкт за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової. Якщо ж з першого разу покупців не буде, то дозволятимуть проводити повторні аукціони. Допускатимуть покрокове зниження стартової ціни, але не більше, ніж на 50%.

Усі дозволи та ліцензії підприємства зберігатимуть для нових власників єдиних майнових комплексів.