Головна Економіка На Львівщині ще 8 суб’єктів господарювання отримали погодження на грантову підтримку

На Львівщині ще 8 суб’єктів господарювання отримали погодження на грантову підтримку

На Львівщині упродовж першого кварталу 2023 року два заявника отримали погодження на грант за програмою «Власна справа».

Це фермерські господарства, що займаються розведенням великої рогатої худоби та залучають кошти на розвиток власного бізнесу. Програма передбачає грант у розмірі до 150 тис. грн при створені одного робочого місця та до 250 тис. грн при створені двох робочих місць.

Більш детально з умовами програми можна ознайомитись за посиланням.

Також в поточному році 6 суб’єктам господарювання аграрного сектору економіки погодили заявки на одержання гранту за програмою «Новий рівень» на загальну суму 31,9 млн грн. Це підприємства м’ясо та молокопереробної, кондитерської, жироолійної галузі, а також перероблення та консервування фруктів і овочів.

Програма передбачає гранти до 8 млн. грн на придбання обладнання при умові створення не менше 25 робочих місць. З умовами програми можна ознайомитись за посиланням.

Департамент агропромислового розвитку ОВА організував виїзні зустрічі з аграріями в районах області, під час яких презентували державні та обласні програми підтримки.

«Безпосереднє спілкування дає можливість детально роз’яснити переваги грантів, що на сьогоднішній день є альтернативою кредитним ресурсам. Загалом з початку дії урядового проекту «єРобота» 47 виробників агропромислового комплексу Львівщини отримали право на одержання грантів в сумі 149,1 млн. грн. Щоб стати учасником конкурсного відбору, необхідно подати заявку через «Дію» та бізнес-план. Після їх оцінювання та відповідних співбесід приймається рішення щодо надання грантових коштів», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.