Головна Економіка На Львівщині погодили переліки доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році

На Львівщині погодили переліки доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році

На Львівщині затвердили переліки автомобільних доріг, які ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету у 2018 році.

Попереднє погодження відбулося під час засідання постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради.

В погоджених переліках розподілено пооб’єктно кошти для ремонтів доріг загального користування за напрямками міжрайонного сполучення у сумі 180 млн грн., а також для доріг загального користування місцевого значення в межах територіальних одиниць, що забезпечать доїзд до сіл, та доріг комунальної власності в населених пунктах – у сумі 100 млн грн. Окрім цього, комісія погодила фінансування на виготовлення проектно-кошторисних документацій (4,1млн. грн).

Як відомо, ремонт доріг здійснюватимуться в межах “Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки”, на яку передбачено фінансовий ресурс в сумі 315 млн грн. Програма також передбачає видатки на реалізацію заходів з організації та безпеки дорожнього руху, а також на резервний фонд дорожньої інфраструктури.

З переліком можна ознайомитися на інтерактивній карті.