Головна Економіка На Львівщині завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів

На Львівщині завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів

4 лютого завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів, організатором якого є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Загалом подали 116 конкурсних пропозицій від 71 молодіжної громадської організації та організацій, які працюють з молоддю.

Найбільше пропозицій подали у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді – 47 заявка; 17 пропозицій у напрямку здорового та безпечного способу життя; 24 – у сфері неформальної освіти; 20 проектів щодо утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції та 1 – у сфері забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва; 7 – у сфері створення умов з метою працевлаштування молоді.

Загальна сума поданих конкурсних пропозицій – 6 543 040 грн.

На першому засіданні конкурсної комісії буде прийнято рішення щодо участі у другому етапі конкурсу – відкритому захисті, де представники інститутів громадянського суспільства презентуватимуть подані проекти.

Нагадаємо, що обсяг фінансової підтримки одного проекту від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА становитиме до 40 тисяч гривень, що становить не більше 85% загальної вартості кошторису. Решту 15% має забезпечити організація, що подала заявку. Загальний бюджет конкурсу – 1 000 000 грн.