Головна Економіка На релокованих підприємствах на Дрогобиччині працює понад 45 місцевих мешканців

На релокованих підприємствах на Дрогобиччині працює понад 45 місцевих мешканців

Підприємства спеціалізуються в різних галузях, а саме харчова, металообробка, торгівля, сільське господарство, машинобудування, деревообробна.

14 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Дрогобиччину у межах реалізації програми евакуації виробничих потужностей підприємств із зон бойових дій на більш безпечні території.

Як повідомляють у відділі економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РВА, найбільше підприємств релокувалося з Харкова та Києва, а свої нові місця
розміщення у районі обрали здебільшого у Бориславській громаді – 4, Дрогобицькій – 8, Меденицькій -2.

«Іде процес облаштування виробничих площ та нарощення виробничий потужностей. На підприємствах на даному етапі більшість працівників працює, які переїхали разом з ними, але в подальшому при розширенні потужностей виробництва буде потреба в нових працівниках та відповідно створення нових робочих місць», – зазначив перший заступник начальника Дрогобицької РВА Роман Шлярп.

На даний час на релокованих підприємствах працює вже і понад 45 осіб із числа місцевих мешканців.

В РВА зазначають, що перед підприємцями постали нові виклики – пошук необхідних виробничих площ, напрацювання нової логістики, зростання цін на сировину, але процес налагодження виробничого процесу у цих напрямках триває.

Загалом у Львівську область зі нших областей України в час війни релокувалися більше сотні підприємств.