Головна Економіка На ремонт доріг Львівщини цього року передбачено понад 1 мільярд гривень

На ремонт доріг Львівщини цього року передбачено понад 1 мільярд гривень

З державного дорожнього фонду на ремонт доріг на Львівщині цього року передбачили 891,5 млн грн. Ще 200 млн грн – закладено в обласному бюджеті.

Кошти дорожнього фонду скерують на ремонти доріг, які розпочали минулоріч, зокрема капітальний ремонт продовжать на дорогах Бориня-Боберка, Мшанець-Стрілки, Славське-Хащованя, Хильчиці-Ясенівці.

У планах також відремонтувати дороги Турка-Східниця, Турка-Лопушанка, Ясениця-Новий Кропивник, Загір’я-Суха Долина.

Окрім того, цього року поточний середній ремонт продовжать на дорогах Ясенів-Золочів, Золочів-Красне, Перемишляни-Чемеринці, Рава-Руська-Гайок, Сокаль-Стоянів, Дрогобич-Довголуки, Кологори – Лучани, Стрілки – Новий Кропивник.  Відремонтують також Садковичі-Чернихів.

Також цього року хочуть завершити будівництво моста на дорозі Східниця-Верхнє Синьовидне.

Слід додати, що із 891,5 млн грн на капітальний ремонт піде майже 230 млн грн, а на поточний – 320 млн грн. Решта суми передбачені на експлуатацію та безпеку дорожнього руху.

Кошти в сумі 200 млн грн, які закладені в Програмі розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки, мають затвердити на найближчій сесії обласної ради. Відтак відбудеться погодження переліку доріг, які ремонтуватимуть у 2021 році за кошти обласного бюджету.