Головна Економіка На виконання природоохоронних заходів на Львівщині уже скерували 23 мільйонів гривень

На виконання природоохоронних заходів на Львівщині уже скерували 23 мільйонів гривень

Сьогодні, 28 серпня, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради. В межах засідання директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник відзвітував про виконання природоохоронних заходів в межах Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

Як він зазначив, на сьогодні виконання Програми становить близько 40%, зокрема із запланованих 59 млн гривень заходи профінансовано на 23 млн гривень.

За результатами розгляду, погодили перерозподіл коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, які виділяються на виконання природоохоронних заходів у 2019 році.

Зокрема це – фінансування розроблення Регіонального плану управління з відходами у Львівській області до 2030 року, створення та облаштування нової сучасної рекреаційної зони на території регіонального ландшафтного парку «Надсянський», а також завершення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт на річці Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Також, комісією погоджено створення ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща».

Об’єкт створюється з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу, унікальних фітоценозів рідкісних та зникаючих видів місцевої флори, а також підтримання біорізноманіття регіону.