Головна Економіка Основи податкових знань – дітям

Основи податкових знань – дітям

В Буській гімназії ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка відбулася цікава презентація посібника для дев'ятикласників "Основи податкових знань".

У презентації взяли участь Андрій Іванович Романів – перший заступник Буської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області, Анна Войтихівна Третьякова – головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного забезпечення, Богдана Яківна Сорочинська – методист районного інформаційно-методичного центру відділу освіти.

Андрій Іванович Романів розповів, що підручник складається з чотирьох розділів, які спрямовані на те, щоб школярі вивчали історію виникнення і розвитку податків в Україні та світі, дізнавалися, які є види податків і зборів, які з них сплачує їх родина, як їх обчислювати та сплачувати. Це спільний проект Міністерства доходів і зборів України та Міністерства освіти і науки України, спрямований на формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення майбутнього рівня добровільної сплати податків.

Богдан Звізло,

начальник Буської ОДПІ ГУ Міндоходів

у Львівській області