Головна Економіка Підприємиці Львівщини можуть отримати премію до 150 тисяч гривень на розвиток свого...

Підприємиці Львівщини можуть отримати премію до 150 тисяч гривень на розвиток свого господарства

Стартує конкурс «Створено жінками – 2024». До фіналу пройдуть 10 учасниць.

Комітет бізнес-леді Франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) оголосив конкурс «Створено жінками – 2024». В межах проєкту жінки-підприємиці, які ведуть діяльність під час активних воєнних дій зможуть отримати фінансову підтримку на розвиток власної справи.

Переможниця премії отримає 150 000 грн, членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті та поїздку в Париж. А всі фіналістки – грошові призи від 25 тис. грн до 100 тис. грн, консультаційну підтримку від компаній-партнерів.

Важливою умовою для участі є те, що бізнес повинен бути чинним, а не новоствореним. Учасниці варто заповнити інформацію на сайті https://womanccifu.com  та додати такі файли:

  • Презентація проєкту від кандидатки: досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок у форматі ppt);
  • Відео про компанію і проєкт (на 2-3 хвилини);
  • Офіційний реєстраційний документ.

Оцінювати проєкти будуть за кількома критеріями: оригінальність та логічне обґрунтування, якість наданих документів (стратегічне мислення, бізнес-план) та якість презентації.

Подати заявки можна до 24 березня. Члени журі оберуть 10 фіналісток, яких запросять на онлайн-зустріч, що відбудеться у червні цього року. Заявки кандидаток будуть розглянуті в 2 етапи.

Після закінчення другого етапу відбору, журі визначить кандидатку-переможницю на церемонії нагородження, що відбудеться 9 липня 2024 року. Після завершення конкурсу переможниця отримає:

  • Премію на церемонії у присутності партнерів (150 тис. грн);
  • Подорож в Париж (авіа-білет та розміщення на 1 особу);
  • Супровід проекту компаніями-партнерами на протязі 1 року;
  • Безкоштовне членство в CCIFU на протязі 1 року.

«Цей конкурс для жінок-фермерок – це не лише візитівка їхньої оригінальності та стратегічного мислення в бізнесі. Це насправді їхній квиток у світ інноваційного сільськогосподарського розвитку, шанс стати активною учасницею великого глобального підприємницького суспільства», – зауважила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Детальніше про конкурс за посиланням: http://surl.li/qqwdy