Головна Економіка На Львівщині запрацювала скануюча система для вантажних транспортних засобів. Відео

На Львівщині запрацювала скануюча система для вантажних транспортних засобів. Відео

Упродовж робочого тижня відбулася низка подій, тож давайте пригадаємо їх разом у рубриці «ТОП-5».

1) Цього тижня на Львівщині запрацювала скануюча система для вантажних транспортних засобів

Відтепер на пункті пропуску «Краковець-Корчова» перевірка великотоннажних транспортних засобів здійснюватиметься швидше та ефективніше. 23 грудня запрацював сканер вантажів, який Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручав запустити на митних кордонах. Участь у відкритті взяв голова Державної митної служби України Максим Нефьодов.

2) Рішенням сесії затвердили Стратегію розвитку Львівщини на 2021-27 роки

Сесія Львівської обласної ради затвердила Стратегію розвитку Львівщини на 2021-2027 роки. Провели галузеві обговорення, опитування бізнесу, експертів (економіка) та громадськості (якість життя), соціально-економічний аналіз, SWOT-аналіз, визначили смарт-спеціалізацію, розробили Проєкт Стратегії та план заходів, а також провели Стратегічно-екологічну оцінку. Всі ці напрацювання стало основою Стратегії розвитку.

3) На Львівщині запрацювала реконструйована каналізаційно-насосна станція

Два роки та 4 мільйони гривень – стільки часу та коштів знадобилося для офіційного запуску реконструйованої каналізаційно-насосної станції (КНС), яка розташована на території Рави-Руської.

4) Львівщина відзначила 82-у річницю з дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола

24 грудня на Львівщині відбулись урочисті заходи з нагоди 82-ої річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола. Вшанувати його пам’ять біля пам’ятника видатному українцеві зібралися представники влади та громадськості.

5) На Пустомитівщині двом сестрам, особам з числа дітей-сиріт, вручили ключі від квартири

Житло придбали у межах «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2019 – 2020 роки» та районної Програми.