Головна Економіка Податкові міліціонери Львівської області прозвітували про результати роботи за 2018 рік

Податкові міліціонери Львівської області прозвітували про результати роботи за 2018 рік

Протягом 2018 року слідчими податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 96 кримінальних проваджень за фактами кримінальних правопорушень у сфері оподаткування. Закінчено досудове розслідування у 92-х кримінальних провадженнях. Скеровано до суду 39 матеріалів кримінальних проваджень з обвинувальним актом. Судами розглянуто матеріали 31-го кримінального провадження, винесено 21 обвинувальний вирок та 10 ухвал – про це повідомили Буському медіа порталу у ДФС у Львівській області .

Відшкодовано 18,4 млн.грн. збитків по кримінальних правопорушеннях.

З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів орієнтовною вартістю понад 41 млн.грн., в результаті чого, торгівельну мережу вивільнено для легальних товарів, за які до бюджету сплачено акцизний податок.

Ліквідовано 4 незаконних виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.

Ліквідовано 1 «конвертаційний центр».

Закінчено досудове розслідування за фактами вчинення групою осіб злочинів в частині „Фіктивного підприємництва”, „Легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”. За результатами цього досудового розслідування оголошено підозри за ч.3, ст. 28, ч.2 ст. 205, ч.3 ст. 28, ч.3 ст. 358, ч.1 ст. 209 Кримінального кодексу України 4-м організаторам „конвертаційної” схеми, а матеріали скеровано до суду.

В межах кримінального провадження за ст.212 Кримнального кодексу України за фактом імпорту вживаних автомобілів із США з ухиленням від сплати митних платежів і податків, припинено діяльність центру мінімізації митних платежів.

У митній сфері виявлено 14 кримінальних правопорушень. До суду скеровано 6 матеріалів цієї категорії, відшкодовано 6,2 млн.грн. збитків по кримінальних провадженнях. Скеровано 12 запитів до митниць про перевірку митної вартості, за результатами розгляду яких збільшено митну вартість товарів на суму 34 млн. гривень.