Головна Економіка Працівники Львівської митниці ДФС вилучили автомобіль нашпигований сигаретами

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили автомобіль нашпигований сигаретами

1106

Цими вихідними, в Міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині – Медика» під час митного контролю легкового транспортного засобу працівники Львівської митниці за незаконне переміщення вилучили 6350 пачок  та автомобіль «PEUGEOT 3008».

Так, громадянин Литви 1970 року народження,  прибув у пункт пропуску на виїзд з України. Для переміщення обрав смугу руху «зелений коридор». Під час митного контролю у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобіль скерували у місце поглибленого огляду. Там у спеціально виготовлених сховищах: подвійному днищі автомобіля, задньому бампері, задніх крилах, та порогах автомобіля митники знайшли сигарети з фільтром торгової марки «NZ gold»,  без марок акцизного податку України.

 

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили автомобіль нашпигований сигаретами

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.