Головна Економіка На Львівщині підбивають підсумки навчально-ґрантової програми «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг...

На Львівщині підбивають підсумки навчально-ґрантової програми «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ»

Упродовж 2020 року в області тривала навчально-ґрантова програма «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для 6 громад Львівської області.

Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачала сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6-ти місяців, у рамках якого учасники:

-пройшли тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

-отримали консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

– розробили проєкт створення конкретної соціальної послуги та взяли участь у конкурсі проєктних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

До завершального етапу було допущено 3 громади, які підготували проєкти на створення соціальних послуг, а саме:

Рудківська ОТГ з проєктом «Простір дитячого та підліткового розвитку», що передбачає створення простору для всебічного та гармонійного розвитку дітей та підлітків з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах;
Підберізцівська ОТГ з проєктом «Родинний центр «SVITLO», який передбачає надання послуг психологічної підтримки, навчальними, культурними та виховними заходами, для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах;
Новокалинівська ОТГ з проєктом «Діджиталізація перерв – яскраво, сучасно, активно!», який передбачає створення інтерактивного середовища для учнів з відпочинковою зоною та розвитковими засобами.

2 жовтня 2020 року об 11:00 год у малій сесійній залі Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 16) відбудеться нагородження громади-переможця, яка отримає грант у розмірі 100 тисяч гривень на створення нової соціальної послуги у своїй громаді.

Організатори проєкту «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ»: благодійна організація «Львівська освітня фундація», департамент соціального захисту населення, служба у справах дітей облдержадміністрації та благодійний фонд «Майбутнє для громади».