Головна Економіка Села Львівщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України. Сталий...

Села Львівщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України. Сталий розвиток»

Після трьох місяців життя в умовах повномасштабної війни редакція AgroPortal.ua спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні відновлює прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2022».

Село-переможець Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022» отримає 100 тис. грн на реалізацію проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Ще 2 села-фіналіста отримають по 50 тис. грн.

Наразі триває додатковий період подання заявок на конкурс.  Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету села-претендента та надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com фото села у гарній якості та фото, які показують поданий на конкурс проєкт, вказавши в темі листа назву села та область.

Основні етапи проведення конкурсу:

  • 27 травня — 26 червня 2022 р. — додатковий період подання заявок на конкурс.
  • 27 червня — 30 червня 2022 р. — додатковий відбір 10 найкращих заявок.
  • 10 червня — 17 липня 2022 р. — публікація на сайті AgroPortal.ua проєкту та історії кожного з 10 сіл-фіналістів конкурсу.
  • Липень 2022 р. — онлайн-захист проєктів-фіналістів конкурсу. Визначення та нагородження переможців (дату буде оголошено окремо).

Контактні особи: Панасюк Іванна, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (063) 223 13 91; e-mail: agroportal.ua@gmail.com та Помянська Наталія, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (098) 271 89 69; e-mail: agroportal.ua@gmail.com.

Детальніше про конкурс можна прочитати на AgroPortal.ua за посиланням.