Головна Економіка Селище Красне на Бущині отримало новий сміттєвоз

Селище Красне на Бущині отримало новий сміттєвоз

Сьогодні, у селище Красне, із Кременчука був доставлений сміттєвоз для збирання та транспортування ТПВ.

Ще у квітні 2017 року обласна рада виділила більше 3 млн грн Буському району для придбання сміттєзбиральної машини для м.Буськ та селища Красне. Буськ для придбання сміттєвоза отримав субвенцію у сумі 1 млн 700 тис грн, а селище Красне – 1 млн 500 тис. До цієї суми Красненська селищна рада доклала лише 97 тис гривень і за – 1 млн  597 тис. грн було придбано потрібну техніку.

Новий сміттєвоз можна буде побачити на вулицях селища після новорічно-різдвяних свят.

Голова Красненської селищної ради Микола Чучман зазначив, що цей сміттєвоз вони отримали завдяки зусиллям депутата Львівської обласної ради Олега Панькевича та фракції «Свобода» в обласній раді.


«Саме Олег Панькевич і минулого, і цього року допомагав мені в отриманні фінансування з обласного бюджету по лінії екологічних проектів. Нагадаю, минулого року ми отримали кошти на облаштування майданчиків для роздільного збору сміття. Наші старенькі трактори «втомлюються» щодня долати відстань до Буського сміттєзвалища, часто ломляться. Новий сміттєвоз – це для нас реальне вирішення дуже гострої проблеми!»
, – розповів Микола Чучман.

Нагадаємо, що минулого року селище Красне облаштувало перші еко-майданчики для роздільного збору сміття, які складаються з двох контейнерів для сміття: контейнера для збору пластикових пляшок та контейнера для збору скляних пляшок. Два  еко-майданчика були  встановлені у поселенні Поштовиків, ще один – на вулиці Котляревського. Кошти на облаштування цих майданчиків та закупівлю контейнерів Красне отримало з обласного екологічного фонду завдяки старанням депутатів Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Олега Панькевича та членів відповідної комісії.