Головна Економіка Спільна із Польщею транспортна система у прикордонній зоні – запорука економічного розвитку...

Спільна із Польщею транспортна система у прикордонній зоні – запорука економічного розвитку обох країн, – Андрій Годик

У межах робочої поїздки на Старосамбірщину перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик оглянув хід робіт із реконструкції кількох вулиць у Нижанковичах.

Про це повідомили на сайті ЛОДА.

Проєкт «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці» передбачає серед іншого перепланування 12,41 км доріг з обох боків кордону, серед яких вулиці Гагаріна та Лесі Українки з примикаючими до них Першотравневою, Сонячною, Шкільною та Франка у Нижанковичах. Роботи виконано на 85%, а сам проект мають намір завершити до кінця літа.

«Удосконалення просторової доступності сіл та міст польсько-українського кордону, розташованого в окрузі Перемишль та Старосамбірський район, шляхом ремонту доріг, які складають суцільну транспортну систему по обидва боки кордону, сприятиме встановленню взаємних економічних, культурних та соціальних зв’язків між мешканцями прикордонних районів. Це, безумовно, покращить умови для польсько-українського економічного, соціального та культурного розвитку. Інвестиції, заплановані в проекті, створять спільну та ефективну транспортну систему, яка буде забезпечувати рух між прикордонними територіями», – зазначив під час поїздки Андрій Годик.

Загальний бюджет проекту – 2 463 943,74 євро, в т.ч. для української сторони 981 886,74 євро:

Нижанковицька селищна рада Львівської області – 938 126,74 євро, АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» – 43 760 євро.

Окрім того, під час робочої поїздки перший заступник також оглянув перспективний пункт пропуску із Республікою Польщею Нижанковичі – Мальховіце.