Головна Економіка Сто заявників з Львівщини отримають кошти для відкриття або розвитку бізнесу у...

Сто заявників з Львівщини отримають кошти для відкриття або розвитку бізнесу у межах програми «єРобота»

Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Від липня і до тепер за результатами оцінки ділової репутації та аналізу бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота», що спрямована на розвиток або започаткування власної справи, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 100 заявникам, документи яких
розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості.

Грант отримають 58 фізичних осіб-підприємців, 12 – юридичних осіб і 30 тих, хто тільки буде організовувати власну справу. Середній розмір мікрогранту – 231,5 тис. гривень.

Фінансову допомогу держави можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, закупівлю тварин, програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та на інші потреби, необхідні для започаткування або розширення підприємницької діяльності.

Внаслідок реалізації урядової програми «єРобота» в області створять майже 240 нових робочих місць у таких галузях економіки як ресторанний бізнес, будівельна індустрія, сільське господарство, зокрема зросте розведення великої рогатої худоби, кролівництво, вирощування овочів. Також збільшиться виготовлення хлібобулочної продукції, масла та сиру, меблів, верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, аксесуарів, взуття, предметів з деревини та ін.

Подати заяву для участі у програмі «єРобота» можна через портал «Дія» https://is.gd/KT7RoW.

Консультаційна підтримка надається в базових центрах зайнятості або філіях Львівського ОЦЗ (контакти –
https://is.gd/cB8BHo).

Львівський центр професійно-технічної освіти щопонеділка та щочетверга надає онлайн-консультації з аспектів реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, а також на платформі ZOOM проводить дводенні
семінари (деталі – https://bit.ly/3OpXOOn).